Popularita politiků

15. červenec 2009 | 09.42 |

Milan Horáček Německý politik českého původu a poslanec EP za Bündnis 90/Die Grünen. German politician, a founding member of the German Green Party. ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.

Věra Flasarová Česká politička a kandidátka do EP za KSČM. Czech communist politician and candidate to the EP for KSČM. ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.

Jiří Maštálka Český lékař a komunistický politik. Czech politician and Member of the European Parliament for the KSČM. ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.

Ondřej Liška Český politik, poslanec Parlamentu ČR a 1. místopředseda SZ pověřený dočasně řízením strany. Czech green politician and former Minister of Education. ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.

Jaroslav Lobkowicz Český politik, podnikatel a poslanec PSP ČR. Czech politician, businessman and the member of the Parliament. ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.

David Macek Český politik a sociolog, místopředseda KDU-ČSL. Czech politician, sociologist and a candidate to the EP for the KDU-CSL. ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.

Zuzana Brzobohatá Poslankyně za Jihomoravský kraj a kandidátka ČSSD do EP. Czech politician and the candidate in the European Parliament (2009). ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.

Jaromír Kohlíček Český politik a kandidát do EP za KSČM . Czech politician and Member of the European Parliament. ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.

Pavel Svoboda Český právník, vysokoškolský pedagog a politik KDU-ČSL. A Czech lawyer, university teacher and politician KDU-CSL. ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.

Vladimír Remek První československý kosmonaut a kandidát za KSČM do EP. The 1st Czechoslovak in space and the member of the EP. ElectionsMeter je určen světové veřejnosti k vyjádření osobních sympatií a svobodného názoru každého občana k politice a politikům.

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře